Parkování v centru Brna

Parkování v centru Brna

Při parkování ve středu města se obvykle nevyhnete placení. Většina veřejných parkovišť v centru je zpoplatněna a je nutné uhradit poplatek v parkovacím automatu. Jejich kapacita je i přesto velice omezená, poznat je to především v poledních hodinách.

Bohužel Brnu zatím chybí parkoviště typu P+R (Park & Ride - Zaparkuj a odjeď) na okraji města s přímým napojením na městskou hromadnou dopravu. Tento systém velmi dobře funguje v mnoha evropských městech včetně Prahy. Radnice nicméně plánuje tuto možnost vyzkoušet s využitím parkoviště u Ústředního hřbitova a pokud se osvědčí pak dojde k rozšíření. V plánu je také stavba několika dalších parkovacích domů přímo v centru města.

Parkování na placených parkovištích v centru Brna

Parkovací automat na parkovišti Besední (zdroj denik.cz)Tato parkoviště jsou provozována Magistrátem města Brna. Obvykle se jedná o klasická parkovací místa, poplatek je potřeba uhradit v parkovacím automatu. Ten vydá parkovací lístek, který se umístí na viditelné místo za čelní sklo vozidla.

Dále je také možné setkat se s parkovišti automatizovanými - se závorami. Takové parkoviště je například u Besedního domu nebo u autobusového nádraží na Benešově ulici.  

Ceny parkování

Ve všední dny od 7:00 do 18:00, v sobotu od 7:00 do 13:00.

 • do 30 minut - 15 Kč
 • do 1 hodiny - 30 Kč
 • každá další započatá hodina - 40 Kč

Mimo uvedenou dobu a v neděli je parkovné zdarma. 

Větší parkoviště provozované městem Brnem

 • Besední - pod Besedním Domem (mapa
 • Benešova - u autobusového nádraží naproti hotelu Grand (mapa)
 • Úzká - u OD Tesco (mapa) a pod Hlavním nádražím (mapa)
 • Moravské náměstí - před kinem Scala (mapa)
 • Dominikánské náměstí - před novou radnicí (mapa)
 • Bratislavská - u úrazové nemocnice (mapa)

Zde naleznete seznam placených stání provozovaných Magistrátem města Brna.

Parkovací dům Rozmarýn

Parkovací dům Rozmarýn v centru BrnaParkovací dům Rozmarýn se nachází na rohu ulic Kounicova a Koliště, v blízkosti Moravského náměstí (mapa).

Provoz parkovacího domu je plně automatizovaný a dostupný nonstop. Možnost dlouhodobého pronájmu parkovacích míst. Více informací zde. Pokud máte větší auto, dejte pozor, protože rampy mezi jednotlivými patry jsou poměrně úzké. 

Ceny parkování

Ve všední dny od 6:00 do 18:00, sobota od 6:00 do 13:00

 • do 30 minut - 15 Kč
 • do 60 minut - 60 Kč
 • do 90 minut - 45 Kč
 • každá další započatá hodina - 25 Kč

Ve všední dny od 18:00 do 6:00, sobota od 13:00 do 6:00, neděle a svátky

 • každá započatá hodina - 15 Kč

Parkování u hotelu Slovan

Garáže Slovan nabízí pohodlné parkování pro 140 aut v blízkosti historického centra Brna.
Adresa Brno, Mezírka 13 (mapa).

Provoz garáží je nepřetržitý i o víkendech a svátcích. Obsluha garáží je stále k dispozici. Vozy jsou střežené kamerovým systémem a bezpečnostní agenturou. Zaparkované vozy jsou pojištěné.
 
Cena parkování
Pondělí - pátek 7:00-18:00 12 Kč za každých započatých 30 min.
Pondělí - pátek 18:00 - 7:00 8 Kč za každých započatých 30 min.
Sobota - neděle 8 Kč za každých započatých 30 min.
Maximální cena za 24 hodin je 300 Kč.
 
Je možné získat předplatitelskou kartu, kterou koupíte u obsluhy garáží. V případě nutnosti i dlouhodobé parkování na měsíc a více.
 

Parkování u hotelu Continental

 
Celková kapacita je 80 parkovacích míst v garáži a 20 míst před vchodem hotelu (mapa). Parkování není nutné rezervovat dopředu. Hotel má automatický parkovací systém.
 
Cena parkování
Pro hosty je zvýhodněná cena parkovného 250 Kč/24 hod.
Cena 35 Kč za hodinu.
 

Parkoviště v obchodním centru Vaňkovka

Kryté parkoviště u obchodního centra VaňkovkaParkování je také možné ve střešní části Galerie Vaňkovka. Parkoviště je dvoupodlažní, částečně otevřené a částečně kryté.

K parkovišti vedou dva vjezdy, z ulice Trnitá (mapa) a z ulice Dornych (mapa). V blízkosti je navíc jak vlakové tak autobusové nádraží. Parkoviště je otevřeno denně od 7:00 do 23:00 hodin. Více informací zde.

Cena parkování

 • první hodina - zdarma
 • 2. a 3. hodina - 20 Kč
 • každá další hodina - 25 Kč

V sobotu od 13:00 a v neděli parkování zdarma. Je možnost zakoupit předplacenou parkovací kartu se slevou.

Parkoviště u ÚAN Zvonařka

Parkoviště u Ústředního autobusového nádraží ZvonařkaParkoviště leží v těsném sousedství Ústředního autobusového nádraží Zvonařka (mapa) - významného brněnského dopravního uzlu. Slouží například lidem, kteří odjíždějí autobusem do zahraničí. Parkoviště je placené s nonstop obsluhou, ale není hlídané. Kapacita je přibližně 100 míst. 

Cena parkování

 • 1 hodina - 30 Kč
 • 1 den - 200 Kč
 • 1 měsíc - 850 Kč

Parkoviště dále od středu s napojením na MHD

Na okraji Brna se nachází několik dalších větších neplacených parkovišť, které mají v blízkosti zastávky MHD.

 • Heršpická - pod Ústředním hřbitovem (mapa)
 • Bohunická - naproti pekárně, u sjezdu ze směru Vídeň (mapa)
 • Veveří - před Právnickou fakultou MU (mapa)
 • Šumavská - roh s Veveří (mapa)

Soukromá parkoviště poblíž centra

V centru nebo blízko centra funguje i několik dalších parkovišť provozovaných soukromými firmami. Cena za hodinu parkování se pohybuje okolo 30 Kč. Obvyklá je i možnost dlouhodobého pronájmu parkovacího místa. Pokud víte o dalších parkovištích, kontaktujte nás a my je zde uveřejníme.

 • Nádražní - v sousedství hlavního nádraží  (mapa)
 • Nádražní - vedle hlavní pošty (mapa)
 • Nové sady - v prostorech tržnice Malá Amerika (mapa)
 • Benešova - za starým autobusovým nádražím (mapa)
 • Příkop - podzemní garáže v centru IBC (mapa)
 • Příkop - za budovou IBC (mapa)

Sdílej: Sdílet Linkuj si ! Jaggni to pošli na vybrali.sme.sk


Diskusní téma: Centrum Brna

Datum 06.10.2020

Vložil Rickeystalm

Titulek продвижение сайта самостоятельно google Самара

Odpovědět

Наша компания занимается расскруткой продвижение сайта буржунет совершенно не дорого. В случае, если у вас существует свой бизнес, тогда рано или поздно вы лично осознаете, что без оптимизация и продвижение сайтов сшау вас нет возможности работать дальше. Сейчас фирма, которая подумывают о собственном будущем развитии, должна иметь веб-сайт для seo продвижение сайтов google. продвижение англоязычного сайта в google- способ, используя который возможно приобретать новых покупателей, и дополнительно получить проценты, с тем чтобы рассказать об наличии вашей собственной производственной компании, её продуктах, функциях. Специализированная международная фирма сделать для вашей фирмы инструмент, с помощью которого вы сможете залучать правильных партнеров, получать прибыль и расти.Продающийся сайт- лицо фирмы, в связи с этим имеет значение, кому вы доверяете создание своего веб страницы. Мы - команда профи, которые имеют обширный практический опыт конструирования электронную коммерцию с нуля, направления, разработанного типа. Сотрудники нашей фирмы неизменно действуем по результатом. Международная компания сумеет предоставить всем нашим заказчикам профессиональное сопровождение по доступной антикризисной расценке.Вы можете сделать заказ онлайн-визитку, рекламный сайт. Не сомневайтесь, что ваш портал будет разработан высококлассно, с разными самыми новыми технологиями.


<a href=https://apistudio.ru>поведенческое продвижение сайта</a>

Datum 27.09.2020

Vložil CindyTug

Titulek The maids cleaning company Bronx

Odpovědět

Spring cleaning is certainly not only routine to clear away dust and also gunk. However we require to administer an audit of winter season apparel. From needless traits to eliminate, you require to clean and determine the storage. Throw out the trash and provide on your own yet another pledge not to save needless scrap. Well-maintained the wall structures as well as ceilings, wash the windows, allow the springtime into your home, repel the inactivity.

Cleaning in New York City - is actually the regulation of specialized services for springtime cleansing of premises as well as neighboring locations, in addition to maintaining tidiness. The combo of high-grade job and also inexpensive prices is a symbolic feature that differentiates our cleansing company in the NJ cleaning services market.
Our slogan: " The greatest quality - affordable!" as well as you may be sure of that! In our firm, extremely inexpensive prices for all sorts of cleaning company.
We ensure you the provision of qualified cleaning services at a higher degree. Experts knowledgeably learn the techniques of cleaning with making use of present day state-of-the-art tools as well as concentrated chemicals. With all this, the prices for our services are a lot less than the primary cleaning business.

Purchasing such a company as " Spring season Cleansing" in our business, you obtain the opportunity of high-quality cleansing of the surrounding region of the house. Our experts deliver cleaning up where others can easily certainly not adapt. We will certainly pertain to you even when you go to the some others apocalypse and also do the cleansing at the highest degree. Simply give us a call.

Maid service jobs Upper East Side - <a href=https://springcleaning.pro>spring cleaning</a>

Datum 23.09.2020

Vložil Williamweisp

Titulek Автозапчасти нужно

Odpovědět

Ннаша компания доставит любую мотозапчасть в короткий срок непосредственно к вам в дом магазин автозапчастей с доставкой : <a href=https://autocomponent63.ru/>где магазин автозапчастей</a>.
Кроме желания предоставить широкий ассортиментный выбор автомобильных аксессуаров, мы всегда постоянно работаем над возможностью быстрых и легких закупок у нас в магазине-интернет. Из-за выбора параметров и типов автомобилей каждой марки, сотрудники нашей фирмы завели пошаговую систему заказа. Таковым способом, мы хотим исключить закупок и упущений ненужных автозапчастей.
Выберите у нас запчасти и возьмите дискаунт на дальнейший заказ!

Datum 21.09.2020

Vložil Adultcheby

Titulek NEW 2020! IMPORTANT! - Watch this post, please

Odpovědět

Cheslava <a href=https://gbcode.ofca.gov.hk/TuniS/www.https://sarajay.fun/sara-jay-adult-video-future-son-in-law-test-with-sara-jay-and-lance-hart-pegging-strap-on//to/799345-milf-play-hardcore-on-camwatch-2nd-partmilfhotcamcom/>glamour porn</a> Brianna <a href=https://websiteoutlook.com/www.https://danidaniels.fun/dani-daniels-adult-video-smoking-hot-solo-scene-with-brunette-babe-dani-daniels//wwwzxxx.html?cache=yes+>private</a> Madison <a href=https://maps.google.cd/url?q=https://rebecalinares.fun/rebeca-linares-facebook-channel-https-www-facebook-com-permalink-php/>bang</a> Mia <a href=https://shootingsnipergames.com/game-out2.php?gl=https://clairecastel.fun/claire-castel-official-twitter-channel-nouvelle-video-gratuite-sur-mon-site-mes-ptits-loups/>night</a> Arseniya <a href=https://www.google.hr/url?cd=7&ei=_uHZT9n7OovFswbCg8mLCA&esrc=s&q=&rct=j&sa=t&sig2=21Sjj7mfdVYh-92Dw-MwGQ&source=web&sqi=2&url=https://petajensen.fun/peta-jensen-adult-video-peta-jensen-fucked-hard-then-gets-a-hot-load-on-her-ass/&usg=AFQjCNFVXoHfscvnz2wET1MzJ1jviO_ivw&ved=0CGcQFjAG>brunettes</a> Renata <a href=https://www.lulu.com/spotlight/redirect/?jumpto=https://sashagrey.fun/sasha-grey-facebook-channel-going-live-in-a-few-minutes-twitch-tv-sashagrey/>ejaculation</a> Emily <a href=https://nun.nu/https://evanotty.fun/eva-notty-facebook-channel-thank-you-for-the-follow-everyone-100k-all-day-thank-you-for-following-my-pups-page-and-only-other-account-of-ig//vid/35551/sex-with-my-husband.html>sloppy</a> Avdotya <a href=https://www.investwithannamaria.com/searchpoint/redir.asp?lid=1&reg_id=ptypes&sname=%2Fsearchpoint%2Fsearch.asp&sponsor=bus&url=https://lisaann.fun/lisa-ann-official-twitter-channel-i-cant-wait-for-the-ufc-this-weekend-on-fight-island-get-in-the-action-this-weekend-bovadaofficial-ufcfightisland-ufc251/>caseiro</a> Mary <a href=https://www.strongmaturetube.com/cgi-bin/crtr/out.cgi?id=178&l=topmain&u=https://elsajean.fun/elsa-jean-official-instagram-channel-the-comfy-look/>rubdown</a> Efimiya <a href=https://dominasuche.net/wp-content/plugins/AND-AntiBounce/redirector.php?url=https://miamalkova.fun/mia-malkova-adult-video-mia-malkova-sensual-intercourse/>camshow</a> Destiny <a href=https://images.google.ro/url?q=https://romirain.fun/romi-rain-official-youtube-channel-a-mouthful-from-contract-girl-to-boss-ft-stoya/>blow jobs porn</a>

Datum 09.08.2020

Vložil DowBlono

Titulek House cleaning new york Magically! How cool it was!

Odpovědět

The cleaning company accomplishes cleaning of rooms of numerous sizes and also configurations.

We provide expert <a href=https://maidservicenyc.pro/>maids new jersey</a> for personal customers. Using European devices as well as certified tools, we attain maximum outcomes and provide cleansing in a short time.

The business's specialists give cleaning with the aid of modern technologies, have special equipment, and also have actually certified cleaning agents in their arsenal. Along with the above advantages, glass of wines use: favorable prices; cleaning in a short time; excellent quality outcomes; more than 100 positive evaluations. Cleaning workplaces will certainly help keep your office in order for the most productive work. Any kind of firm is very essential atmosphere in the team. Cleaning up solutions that can be gotten cheaply currently can aid to organize it and supply a comfy space for labor.

If required, we leave cleaning the kitchen 2-3 hrs after placing the order. You get cleaning as soon as possible.

We provide price cuts for those who use the solution for the very first time, along with beneficial terms of collaboration for routine consumers.

We offer high-quality cleansing for huge business and small companies of various directions, with a price cut of approximately 25%.

Our friendly group provides you to obtain accustomed with desirable terms of participation for business customers. We sensibly approach our activities, clean utilizing professional cleansing products and also specialized tools. Our staff members are educated, have medical books and are familiar with the nuances of getting rid of facility and also hard-to-remove dirt from surface areas.

Datum 29.07.2020

Vložil Yanunets

Titulek Таможенное оформление в Находке, Азия Трейдинг

Odpovědět

Здравствуйте,

Азия Трейдинг, предоставляет полный комплекс услуг по проведению растаможки товаров,
Услуги таможенного оформления за ЭЦП Клиента,
Услуги контрактодержателя по агентскому договору и договору поставки,
Выпуск товаров без корректировок,
Быстрый выпуск деклараций,
Работаем с многотоварными и сложными декларациями.

info(at)msc.com.ru

Datum 27.05.2020

Vložil Fedor4125

Titulek Импортные грузы во Владивостоке

Odpovědět

Оптимизация расходов при таможенном оформлении, порт Восточный
Оптимизируем расходы info@msc.com.ru

Datum 08.05.2020

Vložil labedroomMut

Titulek 2nd hand furniture Northeast la

Odpovědět

<b><a href=https://labedroom.com/>Solid wood bedroom set</a></b>
Come in outstanding store in Jefferson Park production for office and home use and cafe! presents over 12000 appointment furniture and goods for a country house and apartments or restaurant. Natural rattan , are used for the purposes of production our branded products , possesses strength and wear resistance, wonderful external data. All furniture processed special compounds, due to which their surface does not absorb water, stable to extremes ambient temperature air and exposure of the sun. Vya our furniture excellent retains its functions even in restaurant in open spaces . In the presented online catalog you offered photos furniture for dining room, hall, bedroom, children's room , as well as intended for organization of storage area - dressers and cabinets, cabinets and others . In our store in Fairfax you can buy everything for any your home not expensive . We invite client come to store , holding in Westwood what cares about its shopper.

Datum 08.05.2020

Vložil MatthewEnera

Titulek Заказать фундамент под ключ

Odpovědět

<b><a href=https://novostroyka63.ru/>Фундамент финская плита</a></b>

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

Datum 19.04.2020

Vložil MatthewEnera

Titulek Шведская плита фундамент цена

Odpovědět

<b><a href=https://novostroyka63.ru/>Строительство фундамента</a></b>

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.