Parkování u Brněnského výstaviště (BVV)

Expoparking - parkovací dům u Výstaviště BrnoV průběhu veletrhů na brněnském výstavišti dochází k dočasnému nárůstu počtu aut, která je potřeba někde zaparkovat. Kapacity parkovišť okolo výstaviště jsou omezené, proto byl v nedávné době v těsném sousedství areálu výstaviště postaven parkovací dům s kapacitou 850 parkovacích míst.

Parkovací dům Expoparking

Kryté parkování celoročně v provozu (i mimo veletrhy), nonstop služba, hlídané kamerovým systémem. Parkovací dům je v podstatě součástí velkého městského okruhu, nachází ze u 4. brány BVV (mapa). 

Cena parkovného je, pokud neprobíhá veletrh od 10 Kč za hodinu. Možnost dlouhodobého pronájmu parkovacího místa mimo veletrhy za 500 Kč na měsíc.

Telefon: 541 152 763
Web: www.bvv.cz

Parkování v průběhu veletrhů

V průběhu veletrhů je parkovné vyšší. Ceny jsou stanoveny individuálně pro každý veletrh zvlášť. 

Parkovací dům Expoparking

  • Bez rezervace 20-30 Kč/hod. vč. DPH
  • Předplacená rezervace 1.000-2.000 Kč bez DPH na celou dobu konání veletrhu

Nehlídaná parkoviště sousedící s areálem BVV

V okolí areálu Brněnských veletrhů a výstav se nachází větší množství parkovacích ploch připravených pro parkování v průběhu veletrhů, jejich polohu můžete vidět na plánku níže. Na hlavních příjezdových cestách k výstavišti je v průběhu veletrhů přítomna služba, která vás navede k parkovišti.

  • Předplacená rezervace 1.000-1.500 Kč bez DPH na celou dobu konání veletrhu
  • Jednorázové 100-150 Kč/den vč. DPH
  • Autobus 300,- Kč/den vč. DPH

Plánek BVV včetně parkovišť

Mapa BVV včetně parkovacích míst

 


Sdílej: Sdílet Linkuj si ! Jaggni to pošli na vybrali.sme.sk


Diskusní téma: Výstaviště BVV

Datum 04.10.2016

Vložil MIRO

Titulek ZTP

Odpovědět

Je nějaká sleva pro ZTP?

Datum 08.09.2016

Vložil Brbla

Titulek Parkovani v Brne stoji za prd

Odpovědět

Koukam, ze toto vlakno nejak odumrelo. Taky hledam, kde se da zadarmo zaparkovat nejen u BVV, ale v Brne obecne. V USA jsem platil 75 centu, pri platu $7500/mes. Navic vsude maji zadarmo parkovani pro zakazniky/hosty, takze placene parkovani jsem vyuzil asi 3x nebo 4x za 8 let. V Brne stoji parkovani bezne 30 Kc za pul hodiny, 60 Kc/hod. To bych musel vydelavat 600.000,- mesicne. To neni normalni. Proto do mesta vubec nejezdim, jezdim tramvaji (cti salinou) a autem jen tam, kde zaparkuji zadarmo. Obchody v centru maji smulu, nikdy tam nenakupuji, protoze za pul hodiny se to neda stihnout. Nekdy potrebuji parkovat u BVV, ale nevim jestli tam budu hodinu nebo pul dne. platit 150 Kc (slovy 7 dollaru) je premrstene. Je videt, ze Ceska Republika je velmi bohata zeme se spoustou miliardaru. Na BVV se zrejme kazdy tyden hrnou miliony lidi, proto je nutne omezovat mnozstvi aut.

Datum 09.04.2018

Vložil Tomas Bergner

Titulek Re: Parkovani v Brne stoji za prd

Odpovědět

Tak si bud v USA a neprekazej tady. V Brne je aut dost, proto se musi platit.

Datum 05.03.2016

Vložil Martin Elis

Titulek Parkovani Křížkovského

Odpovědět

Zajímalo by mne, zda parkoviště na ulici Křížkovského, zhruba od autobusové zastávky až po križovatku Poříčí patří Výstavišti, či městu.

Datum 30.05.2015

Vložil Petík :)

Titulek Park and Ride Brno

Odpovědět

Parkování v Brně zdarma - park and ride Brno u BVV
Zdarma, u sjezdu z dálnice a kousek od zastávky tramvaje (šaliny :)) Je to vedle Nového Tuzexu.
49°11'28.723"N, 16°34'14.011"E , https://mapy.cz/s/inmH
Jdete li na BVV, neparkuji jinde, jste li cizinec, turista, pohoda.
Další levné vhodné je obchodní dům Vaňkovka v centru, výše popisováno, parking na střeše na 2 patra, vždy místo k parkování. Nevýhoda - ucpané příjezdy a odjezdy.

Datum 03.11.2013

Vložil Katka

Titulek parkoviště u BVV

Odpovědět

Dobrý den, nevíte někdo, jakým způsobem funguje nové parkoviště u Nového Tuzexu hned pod vozovnou Pisárky? V územním plánu Brna je totiž vedeno jako Park and Ride...

Datum 24.09.2012

Vložil Dalibor

Titulek EXPOPARKING

Odpovědět

Expoparking je vecne poloprazdny, pritom okolni ulice (Rybarska, Veletrzni, Hlinky, Krizikovskeho...) jsou plne nastevniku BVV.
Opravdu se jim vyplati usetrit stovku za ty kilometry, nervy a desitky minut stravene hledanim volneho mista zdarma v okolnich ulicich BVV, misto toho, aby si pohodlne parknuli v Expoparkingu 700m od hlavniho vstupu? To nikdy nepochopim.

Datum 18.03.2013

Vložil Jan

Titulek Re: EXPOPARKING

Odpovědět

150 Kč/ 10 minut hledání - mě se tedy vyplatí. Pokud mi je dáte, rád zaparkuji v Expo. Kdyby to stálo třeba 50 Kč, tak o tom nepřemýšlím.

Datum 20.05.2013

Vložil rezident

Titulek Re: Re: EXPOPARKING

Odpovědět

snad brzy zavedou parkovaci zony. 150 Kč vubec neni moc. Za 50 Kč je možné tak park and ride někde u Rosic.

Datum 24.05.2014

Vložil Mirek

Titulek Re: Re: Re: EXPOPARKING

Odpovědět

Myslim, ze Jan plne vystihl masovy nazor. Podivejte se na supermarkety. Ty lakaji navstevniky na bezplatne parkovani (i v centru mesta). Naproti tomu Vystaviste cenou parkovneho potencialni navstevniky primo odrazuje. Je to psychologicky efekt. Mozna i proto je navstevniku vystav stale mene a mene.